Obvestilo
  • Zakon o elektronskih komunikacijah

    Spletno mesto uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in statistike zadetkov posameznih člankov. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate, da bodo piškotki nameščeni na vašo napravo. Če želite omogočiti piškotke kliknite na Strinjam se!

    Informacije o piškotkih

    Zavrnili ste piškotke. Odločitev za omogočanje lahko še vedno spremenite

VISOKI KANIN, PRESTRELJENIŠKO OKNO, na novo FERATO in PRESTRELJENIK

Planinsko društvo Ribnica vas vabi v soboto, 19. avgusta 2017, na VISOKI KANIN (2.587 m), PRESTRELJENIŠKO OKNO, na novo FERATO in PRESTRELJENIK (2.499 m).

· Odhod: v soboto, 19. avgusta, ob 3.30 z glavne avtobusne postaje pri cerkvi v Ribnici.
· Prevoz: organiziran.

· Izhodišče: D postaja na Kaninu (2.202 m); do D postaje se bomo iz Bovca prepeljali z gondolo.
· Čas hoje (okvirno): 7 ur.
· Zahtevnost poti: zelo zahtevna pot.
· Načrt poti: D postaja (2.202 m)–Visoki Kanin (2.587 m)–Prestreljeniško okno–ferata–Prestreljenik (2.499 m)–D postaja na Kaninu (2.202 m).

· Prijave z akontacijo: zaradi praznika izjemoma v sredo, 16. 8. 2017, ob 19. uri v pisarni PD Ribnica, Škrabčev trg 5, Ribnica. Akontacija 38 EUR se plača ob prijavi, vključuje organiziran prevoz in povratno gondolsko karto na Kanin.

· Potrebna oprema: vremenu in razmeram primerna planinska oprema za hojo, zložljive pohodne palice, čelada, plezalni pas, samovarovalni komplet, rokavice za ferate, malica in pijača, osebni dokument, zdravstvena izkaznica, veljavna planinska izkaznica za leto 2017 in varen korak.

· Vodja pohoda in informacije: Zdenka Mihelič, vodnik PZS, informacije: 041 222 358.

VEČ v priloženem vabilu.

Lepo povabljeni!

Srečno in varen korak,
PD Ribnica

 

Priredil Peter Debelak
Free templates