Občni zbor PD Ribnica

Vabilo

Planinsko društvo Ribnica vas vabi na 35. redni občni zbor, ki bo v petek, 14. 3. 2014, ob 18. uri, v Gostilni Mihelič (zgornji prostor, center Ribnice, nasproti cerkve).

Ob tej priložnosti nam bo na začetku Jože Mihelič, fotograf, alpinist in velik ljubitelj gora, še posebno Julijskih Alp (nekdaj zaposlen v Triglavskem narodnem parku), v predavanju v sliki in besedi predstavil: DOMAČE GORE - POSEBNOSTI JULIJSKIH ALP. Poleg predstavitve drobnih in velikih posebnosti Julijskih Alp nas bo avtor popeljal tudi čez vrhove in smeri, ki sta jih preplezala skupaj z bratom Tinetom, in se v posebnem poglavju najverjetneje dotaknil tudi turnega smučanja.

Nato sledi uradni del občnega zbora, po njem pa družabno srečanje. Poravnati bo možno tudi letno planinsko članarino.

Lepo povabljeni!

S planinskimi pozdravi,            
PD Ribnica