6. srečanje članov PD Ribnica pri Sv. Ani, 19. 10. 2019 - vabilo

Planinsko društvo Ribnica vas vabi v soboto, 19. oktobra 2019, na

6. DRUŽABNO SREČANJE ČLANOV PD Ribnica pri Planinski koči pri Sv. Ani na Mali gori.

• Zakaj: da se člani PD Ribnica družimo tudi na skupnih srečanjih pri naši koči, se imamo lepo, poklepetamo o preteklih dosežkih ter gremo smelo novim ciljem in vrhovom naproti.
  • Kje: pri naši Planinski koči pri Sv. Ani na Mali gori (910 m).
  • Zbor in odhod: v soboto, 19. oktobra, ob 10. uri pri veterinarski postaji (pri Riku) v Ribnici. Lahko pa pridete tudi direktno v našo kočo, kjer se dobimo ob 12. uri.
  • Povratek: pozno popoldne. Povratek ni organiziran in voden.
  • Prijave – obvezne zaradi organizacije hrane in priložnostnega darilav torek, 15. oktobra, ob 19. uri, v pisarni PD Ribnica na Škrabčevem trgu 5 v Ribnici.

Prijave bo sprejemala Marjana Rozman, dosegljiva na tel. 041 847 365 do torka do 20. ure

Informacije tudi pri predsedniku PD Tomažu Pahuljetu, dosegljiv na telefonu 041 368 252

Tisti, ki se ne bodo prijavili pravočasno in se bodo srečanja udeležili neorganizirano, bodo žal ostali brez hrane in priložnostnega darila.

· Čas hoje (iz Ribnice k Sv. Ani in nazaj): 3 ure. Po prihodu v našo kočo bo sledilo družabno srečanje. Povratek od koče v dolino ni organiziran in voden.

• Zahtevnost poti: lahka pot.
  • Potrebna oprema: vremenu in razmeram primerna osebna planinska oprema, pohodne palice, plačana planinska članarina za leto 2019 in varen korak.
  • Hrana in pijača v koči: za hrano + čaj bomo poskrbeli mi (za prijavljene udeležence je torej brezplačno), ostala pijača je plačljiva po ceniku.
  • Vodja srečanja: Tomaž Pahulje, predsednik PD Ribnica.
  • Vse prijavljene udeležencečlane PD Ribnica, čaka na družabnem srečanjubrezplačna pogostitev in presenečenje (priložnostno darilo)Lepo povabljeni!