Obvestilo
  • Zakon o elektronskih komunikacijah

    Spletno mesto uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in statistike zadetkov posameznih člankov. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate, da bodo piškotki nameščeni na vašo napravo. Če želite omogočiti piškotke kliknite na Strinjam se!

    Informacije o piškotkih

    Zavrnili ste piškotke. Odločitev za omogočanje lahko še vedno spremenite

Tradicionalni nočni pohod k Sv. Ani

· Odhod: ob 17.30 - izpred veterinarske postaje v Ribnici (pri Riku).

· Čas hoje (okvirno, vzpon in sestop): 3 ure.
· Zahtevnost poti: lahka pot, zimska tura, težavnost odvisna od trenutnih razmer.
· Oprema: vremenu in razmeram primerna osebna planinska oprema (topla oblačila, kapa, rokavice, dobra planinska obutev ...), naglavna svetilka, male derezice (odvisno od trenutnih razmer), pohodne palice, dobra volja :) in varen korak.
· Prijave: niso potrebne.
· Vodja: Janez Centa (informacije: 031 844 910).

V naši Planinski koči pri Sv. Ani vas bo čakal topel čaj in prijetno vzdušje.

Vabljeni,
se že veselimo!

Srečno in varen korak,
PD Ribnica

 

Priredil Peter Debelak
Free templates